قهوه


تفاوت نسکافه با قهوه

تفاوت نسکافه با قهوه

​​​​تفاوت قهوه و نسکافه (قهوه فوری) یکی از مهمترین موضوعاتی است که علاقه‌مندان به قهوه و نسکافه همیشه آن را از خود سوال می‌کنند. باید بدانید منظور از قهوه همان قهوه آسیاب شده است و منظور از نسکافه همان قهوه فوری است که در بین ما ایرانی‌ها به نام‌های قهوه و نسکافه رواج پیدا کرده است.

تفاوت قهوه تجاری و تخصصی

تفاوت قهوه تجاری و تخصصی

تحقیقات معتبر نشان داده بسیاری از افراد قهوه تخصصی را برای نوشیدن انتخاب می‌کنند اما چرا؟ به راستی چه تفاوتی میان این دو نوع قهوه وجود دارد؟ در ادامه‌ی مطالب این صفحه با ما همراه باشید تا درباره تفاوت قهوه تجاری و تخصصی سخن بگوییم و اطلاعات مفیدی در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

تاریخچه قهوه ترک و خواص آن

تاریخچه قهوه ترک و خواص آن

قهوه ترک چیست؟قهوه ترک (به ترکی استانبولی Türk kahvesi) شیوه‌ای برای سرو قهوه بوده که در این روش دانه‌ها برشته‌ شده و بعد از پودر شدن، این دانه‌ها در قهوه‌جوشی به اسم جذوه جوشانده و در فنجان سرو می‌شود.

آیا قهوه شیرین است

آیا قهوه شیرین است

آیا قهوه شیرین است؟ چرا بعضی از قهوه ها شیرین اند؟ براساس تحقیقات صورت گرفته از متخصصان در حیطه قهوه، حدود ۵۰٪ از دانه های سبز قهوه از کربوهیدرات‌ تشکیل شده است.

قهوه سبز چیست؟

قهوه سبز چیست؟

در یک عبارت کوتاه، Green Coffee یا همان قهوه سبز را می‌توان قهوه بو داده نشده یا برشته نشده تعریف کرد. دانه‌های قهوه برای دم کردن و قابل مصرف شدن باید برشته شوند.

از بزرگان
چه چیزی در این جهان می‌تواند لوکس‌تر از یک کاناپه، یک کتاب و یک فنجان قهوه باشد؟
بیش‌تر بخوانید
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...