درباره اسپرسو ایلیا

بهترین ها برای شما است

ایلیا اسپرسو

چندسالی که است که تعداد علاقمندان به قهوه در کشور ما رو به افزایش است و قهوه به تدریج جای خود را در ذائقه ایرانیان باز کرده است. قهوه یک نوشیدنی ساده نیست، بلکه یک تجربه است. تجربه ای که باعث میشود شما احساس خوشحالی، انرژی و انگیزه کنید. در عین حال قهوه یک نوشیدنی تخصصی است و دارای انواع مختلفی است که شاید شناخت آنها برای مصرف کنندگان امکان پذیر نباشد. ایلیا اسپرسو با هدف همراهی شما در تجربه شگفت انگیز مصرف قهوه و عرضه برترین و با کیفیت ترین قهوه های دنیا شروع به فعالیت کرده است.

برشتکاری قهوه اسپرسو ایلیا
ایلیا اسپرسو فروش عمده و جزئی قهوه

رسالت ما

در سال های اخیر عدم وجود یک مرجع اطلاعاتی معتبر در زمینه قهوه و همچنین فقدان فروشگاه های معتبر در این زمینه علاقمندان به قهوه در ایران را با سختی مواجه کرده بود. ایلیا اسپرسو با هدف رفع این خلأ و با رویکردی متفاوت و نوین در سال 1397 با به کارگیری پرسنلی با تجربه و متخصص در زمینه قهوه شروع به کار نمود. رسالت این مجموعه همواره عرضه بهترین محصولات بین المللی با بالاترین کیفیت و نازلترین قیمت در کنار ارائه اطلاعات تخصصی به دوست داران قهوه بوده است.

تضمین کیفیت محصولات

محصولات ایلیا اسپرسو توسط همکاران متخصص ما از کشورهای پیشرو در زمینه تولید قهوه مانند برزیل، کنیا، اندونزی، هند و … به صورت گلچین تهیه شده و طبق استاندارد های بین المللی و با بهترین کیفیت فرآوری و بسته بندی میشود. به همین دلیل تمامی محصولات ما دارای ضمانت کیفیت هستند و هر کدام از خریداران در صورتی که از کیفیت محصول خریداری شده رضایت نداشتند، میتوانند نسبت به عودت محصول خریداری شده اقدام نموده و هزینه پرداختی را دریافت کنند.

فروش عمده قهوه با قیمت ویژه

اگر صاحب کافی شاپ یا سوپرمارکت هستید و یا به دنبال خرید عمده قهوه هستید، خبر خوشی برای شما داریم. ایلیا اسپرسو اقدام به راه اندازی بخش ویژه فروش عمده محصولات با در نظر گرفتن تخفیف ویژه نموده است. شما میتوانید با ثبت اولین سفارش عمده خود به غیر از قیمت ویژه در نظر گرفته شده برای فروش عمده از یک تخفیف ویژه نیز بهره مند شوید. 

آخرین های بلاگ

با دنیای رنگارنگ و شگفت انگیز قهوه ها آشنا شو …